Výkup nemovitosti

Potřebujete se rychle zbavit exekuce, dluhů, nezvládáte splácení pohledávek a  prodáváte svou nemovitost? 

Neprodávejte svoji nemovitost zdlouhavě přes realitní kanceláře, které zvyšují již tak často nepřiměřené ceny o vysoké provize často až v řádech statisíců. Za námi vykoupené nemovitosti platíme až 80 % tržního odhadu ceny nemovitosti dle individuálního posouzení a dohody s klientem – Nabízíme Vám rychlý prodej vašeho bytu, domu nebo pozemku formou okamžitého výkupu.

VÝKUP NEMOVITOSTI = RYCHLÝ PRODEJ NEMOVITOSTI = ŘEŠENÍ EXEKUCE ČI JINÝCH PROBLÉMŮ = PENÍZE IHNED NA RUKU!!

Výkup nemovitosti lze využít pro jakoukoli nemovitost v celé ČR, nezáleží na tom, zda se jedná o byt, dům, pozemek, chatu. Vykoupíme i nemovitosti zatížené exekucemi, zástavami, případně jinými dluhy.

Cena nemovitosti vykoupené za hotové je stanovena vždy na základě individuálního a kvalifikovaného posouzení konkrétní nemovitosti dle stavu zápisu v katastru nemovitostí a faktického stavu. Veškeré právní podklady a další náležitosti nezbytné k provedení výkupu nemovitosti zajistíme. 

Obdržíte PENÍZE IHNED v hotovosti (v případě, že jejich výše nepřesáhne zákonem stanovenou mez), případně na Vámi stanovený bankovní účet, a to po podpisu příslušných smluvních dokumentů, nebude-li dohodnuto jinak.

Všechny právní, administrativní a jinak odborné záležitosti, za které byste jinak platili realitním a advokátním kancelářím jsou ZDARMA (většina realitních kanceláří a společností zabývajících se výkupem nemovitostí a jejich prodejem za Vás nezaplatí ani poplatek za vklad do katastru nemovitostí, natož odhad ceny nemovitosti).

V praxi výkup nemovitosti vypadá tak, že jakmile nás kontaktujete, přijedeme za Vámi domů, provedeme odhad ceny nemovitosti a domluvíme výkupní cenu. Protože víme, že často budete hrát o čas, a to, co Vás zajímá je především RYCHLÝ PRODEJ NEMOVITOSTI, jsme schopni vyřešit právní záležitosti do dvou dnů a po vyřešení právních záležitostí IHNED VYPLATÍME  PENÍZE ZA VÁŠ BYT, DŮM NEBO POZEMEK.

 

Vykupujeme nemovitosti po celé ČR, specializujeme se zejména na výkup nemovitostí v kraji Vysočina (zejména okresy Jihlava a Třebíč), ale obecně provádíme výkup nemovitostí ve všech větších střediscích a sídlech v okresech:

Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Cheb, Chomutov, Chrudim, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hlavní město Praha, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Prachatice, Praha-východ, Praha-západ, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Třebíč, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo a Žďár nad Sázavou

Neodmítneme však ani klienty z menších obcí a osad, vždy přijedeme a učiníme individuální nabídku. Nejrychlejší jednání při výkupu nemovitostí zaručujeme, jak již bylo uvedeno shora, v kraji Vysočina (zejména okresy Jihlava a Třebíč).